piątek, 24 lutego 2017

Produkty do włosów - moje hity

Czas na szybki wpis o hitach włosowych. To są moi ulubieńcy, chociaż ostatnio odkryłam jeszcze szampon z Joanny. Kiedyś miałam wersje wiśniową do włosów farbowanych, a teraz mam z kokosem o ile się nie mylę, regenerujący. Zakochałam się w nim <3 W ogóle ciężko dobrać do moich włosów produkt, który okaże się być dobrym. A jednak są takie. Z szamponami nie jest prosta sprawa, ale oprócz wspomnianej Joanny, produktów które się pojawią poniżej jest jeszcze Ziaja, która tez mi odpowiada. Maski głównie mleczne.

 
Pharmaceris H Micelarny szampon  kojąco nawilżający
Miałam mini opakowanie, które wzięłam do Grecji. Różne opinie miały moje koleżanki o nim, ale u mnie się sprawdził świetnie. A zapach? Dla mnie obłędny. Lekko plątał włosy, ale tak zawsze jest jak nie użyje maski albo odżywki.

 

Pantene Pro –V szampon Intensywna regeneracja
Nie jedną butelkę już zużyłam. Po tej pojawił się łupież lekki co jest dziwne, ale to może taki czas. Chwilowo nic nie mogę z tym zrobić, więc poczekam aż urodzę, wykarmię dziecię i dopiero użyje nizoralu. Nawet tak profilaktycznie jak coś tam jeszcze będzie tego łupieży przy skórze głowy.  Nie przetłuszczał, ale też nie wysuszał moich włosów.

 

Garnier Goodbye demage odżywka wzmacniająca
Mam już kolejne opakowanie. Na razie czeka na swoją kolej, bo mam serum do włosów póki serum nie zużyje to tego nie ruszę. Ale jest na tyle odpowiedni dla moich włosów, że co jakiś czas kupuje. Pięknie pachnie, nie obciąża moich włosów i świetnie się sprawdza. Nie mam rozdwojonych, nie wiem czy to zasługa akurat tego produktu, ale jest dobrze z moimi włosami :D

 

Maski do włosów
Tu już jest spora różnorodność produktów. Muszą spełniać jeden warunek: zawierać proteiny mleczne. Obowiązkowo! I nie nakładam ich u nasady. Skupiam się głównie na końcówkach, ale nakładam tak na ¾ długości włosa. Właśnie kończy mi się taka maska i musze pomyśleć o nowej, żebym później nie biegała i szukała maski do włosów na gwałt :P

 

To są moje hity do włosów. Tak jak na początku wspominałam jest obecnie szampon z Joanny, są szampony z Ziai. Używam też szamponów dziecięcych od czasu do czasu. Mnóstwo firm masek do włosów. Najlepiej widać, które maski lubię w projektach DENKO. I tam się udam na poszukiwania kolejnej maski do włosów :D Zrobie też sobie małe podsumowanie, które były najlepsze i do nich powrócę już wkrótce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz